Lampa ceramiczna Skrzydła

Producent: nisos.eu Tomasz Baziuk
Projektant i twórca: Tomasz Baziuk

600 650 

Ta misternie wykonana Lampa ceramiczna Skrzydła tworzy przyjemne, rozproszone światło, które nadaje wnętrzu niezwykłej atmosfery. Jego subtelny wzór przypomina unoszące się na wietrze pióra, co dodaje mu niepowtarzalnego uroku. Lampa została wykonana z najwyższą precyzją i dbałością o detale, co czyni go nie tylko źródłem światła, ale również pięknym elementem dekoracyjnym, który z pewnością przyciągnie uwagę oraz wprowadzi do wnętrza harmonię i spokój. Każda lampa jest unikalna, co wynika z ręcznej pracy nad jego wykonaniem.

Wyczyść
SKU:LP-37

Produkt dostępny na zamówienie

Ręcznie tworzona ażurowa ceramika

Lampa ceramiczna Skrzydła

jest ręcznie wykonana, a zastosowana technika wymaga wycinania osobno każdego otworu. Jako, że lampy mają setki, a nawet tysiące otworów, proces tworzenia zabiera mnóstwo czasu. Ze względu na ręczne wykonanie każda z nich jest niepowtarzalna. Nawet przy zakupie dwóch lamp z tym samym wzorem, będą się one różnić, właśnie ze względu na ich ręczne wykonanie.

 

Materiał

  • jasnokremowa nieszkliwiona glina ceramiczna wypalona w temperaturze 1100°C
  • podstawa wykonana z olejowanego bukowego lub jesionowego drewna

 

Informacje dodatkowe

W przypadku braku dostępności, każdą lampę można dodatkowo zamówić, ale w związku z tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Proces powstawania ceramiki wymaga odpowiedniego czasu, potrzebnego na powolne schnięcie i dwukrotne wypalanie w piecu ceramicznym.

Oświetlenie

Przy zamówieniu wersji z oświetleniem świecą, drewniana podstawa lampy jest pełna. W wersji z oświetleniem elektrycznym, drewniana podstawa ma zamontowaną oprawę E27 oraz przewód elektryczny z wyłącznikiem.

Wymiary

  • wysokość 25,5 cm
  • średnica lampy 13,5 cm
  • średnica drewnianej podstawy 17 cm
  • waga z podstawą około 1 kg

 

Zawartość opakowania

  • 1 x lampa
  • 1 x drewniana podstawa

 

Waga 1 kg
Wymiary 17 × 17 × 25,5 cm
wybierz rodzaj podstawki pod lampę

podstawka na świecę, podstawka z oprawą na żarówkę E27

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lampa ceramiczna Skrzydła”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W przypadku braku dostępności, każdy produkt można zamówić, ale w związku z tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Proces powstawania ceramiki wymaga odpowiedniego czasu, potrzebnego na powolne schnięcie i dwukrotne wypalanie w piecu ceramicznym. W celu uzyskania szczegółowych informacji o czasie realizacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wróć do góry
Produkt został dodany do Twojego koszyka