Lampa ceramiczna Baroque

Producent: nisos.eu Tomasz Baziuk
Projektant i twórca: Tomasz Baziuk

600 650 

Lampa ceramiczna Baroque o ażurowym wzorze inspirowanym ornamentami barokowymi została ręcznie wykonana z dbałością o każdy detal. Jej elegancki wygląd i subtelny wzór wprowadzają do pomieszczenia klimat dawnych epok. Lampa emituje miękkie światło, które idealnie sprawdzi się jako dodatkowe źródło oświetlenia lub dekoracyjny akcent w Twoim domu. Jego unikalny charakter wynika z ręcznej pracy nad każdym egzemplarzem, co dodaje mu jeszcze większej wartości. Dzięki inspiracji ornamentami barokowymi, lampa ta doskonale komponuje się w aranżacjach klasycznych i stylowych ale również idealnie kontrastuje z nowoczesnymi i industrialnymi przestrzeniami.

Wyczyść
SKU:LP-39

Produkt dostępny na zamówienie

Ręcznie tworzona ażurowa ceramika

Lampa ceramiczna Baroque

jest ręcznie wykonana, a zastosowana technika wymaga wycinania osobno każdego otworu. Jako, że lampy mają setki, a nawet tysiące otworów, proces tworzenia zabiera mnóstwo czasu. Ze względu na ręczne wykonanie każda z nich jest niepowtarzalna. Nawet przy zakupie dwóch lamp z tym samym wzorem, będą się one różnić, właśnie ze względu na ich ręczne wykonanie.

 

Materiał

  • jasnokremowa nieszkliwiona glina ceramiczna wypalona w temperaturze 1100°C
  • podstawa wykonana z olejowanego bukowego lub jesionowego drewna

 

Informacje dodatkowe

W przypadku braku dostępności, każdą lampę można dodatkowo zamówić, ale w związku z tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Proces powstawania ceramiki wymaga odpowiedniego czasu, potrzebnego na powolne schnięcie i dwukrotne wypalanie w piecu ceramicznym.

Oświetlenie

Przy zamówieniu wersji z oświetleniem świecą, drewniana podstawa lampy jest pełna. W wersji z oświetleniem elektrycznym, drewniana podstawa ma zamontowaną oprawę E27 oraz przewód elektryczny z wyłącznikiem.

Wymiary

  • wysokość 25,5 cm
  • średnica lampy 13,5 cm
  • średnica drewnianej podstawy 17 cm
  • waga z podstawą około 1 kg

 

Zawartość opakowania

  • 1 x lampa
  • 1 x drewniana podstawa

 

Waga 1 kg
Wymiary 17 × 17 × 25,5 cm
wybierz rodzaj podstawki pod lampę

podstawka na świecę, podstawka z oprawą na żarówkę E27

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lampa ceramiczna Baroque”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W przypadku braku dostępności, każdy produkt można zamówić, ale w związku z tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Proces powstawania ceramiki wymaga odpowiedniego czasu, potrzebnego na powolne schnięcie i dwukrotne wypalanie w piecu ceramicznym. W celu uzyskania szczegółowych informacji o czasie realizacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wróć do góry
Produkt został dodany do Twojego koszyka