Patera ceramiczna Bombaj

Producent: nisos.eu Tomasz Baziuk
Projektant i twórca: Tomasz Baziuk

700 

Patera ceramiczna Bombaj to ręcznie wykonana bardzo duża ażurowa patera ze wzorem układającym się w hinduską mandalę. Inspiracją ornamentu są wzory z indyjskich tkanin, zdobień henną i starożytnej architektury. Transparentne matowe szkliwo sprawia, że patera nabiera bardziej antycznego i rustykalnego charakteru.

SKU:T-05

Produkt dostępny na zamówienie

Ręcznie tworzona ażurowa ceramika

Patera ceramiczna Bombaj jest ręcznie wykonana, a zastosowana technika wymaga wycinania osobno każdego otworu. Jako, że patery mają setki, a nawet tysiące otworów, proces tworzenia zabiera mnóstwo czasu. Ze względu na ręczne wykonanie każda z nich jest niepowtarzalna. Nawet przy zakupie dwóch pater tym samym wzorem, będą się one różnić, właśnie ze względu na ich ręczne wykonanie.

Materiał

  • jasnokremowa szkliwiona glina ceramiczna wypalona w temperaturze 1100°C

Informacje dodatkowe

W przypadku braku dostępności, każdą paterę można dodatkowo zamówić, ale w związku z tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Proces powstawania ceramiki wymaga odpowiedniego czasu, potrzebnego na powolne schnięcie i dwukrotne wypalanie w piecu ceramicznym.

Wymiary

  • średnica 41,5 cm
  • wysokość 5,5 cm
  • waga około 1,3 kg

Zawartość opakowania

  • 1 x patera

 

Waga 1,3 kg
Wymiary 41,5 × 41,5 × 5,5 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Patera ceramiczna Bombaj”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W przypadku braku dostępności, każdy produkt można zamówić, ale w związku z tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Proces powstawania ceramiki wymaga odpowiedniego czasu, potrzebnego na powolne schnięcie i dwukrotne wypalanie w piecu ceramicznym. W celu uzyskania szczegółowych informacji o czasie realizacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wróć do góry
Produkt został dodany do Twojego koszyka