Patera ceramiczna Mandala

Producent: nisos.eu Tomasz Baziuk
Projektant i twórca: Tomasz Baziuk

800 

Patera ceramiczna Mandala to ręcznie wykonana bardzo duża ażurowa patera z ornamentem tworzącym orientalną mandalę. Wzór odwołuje się do sztuki Dalekiego Wschodu. Patera będzie ozdobą każdego wnętrza, nadając mu niepowtarzalny charakter.

Pozostała ostatnia sztuka w tej cenie!
SKU:T-01

Pozostało tylko: 1 (może być zamówiony)

Ręcznie tworzona ażurowa ceramika

Patera ceramiczna Mandala jest ręcznie wykonana, a zastosowana technika wymaga wycinania osobno każdego otworu. Jako, że patery mają setki, a nawet tysiące otworów, proces tworzenia zabiera mnóstwo czasu. Ze względu na ręczne wykonanie każda z nich jest niepowtarzalna. Nawet przy zakupie dwóch pater tym samym wzorem, będą się one różnić, właśnie ze względu na ich ręczne wykonanie.

Materiał

  • jasnokremowa nieszkliwiona glina ceramiczna wypalona w temperaturze 1100°C

Informacje dodatkowe

W przypadku braku dostępności, każdą paterę można dodatkowo zamówić, ale w związku z tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Proces powstawania ceramiki wymaga odpowiedniego czasu, potrzebnego na powolne schnięcie i dwukrotne wypalanie w piecu ceramicznym.

Wymiary

  • średnica 40 cm
  • wysokość 4,5 cm
  • waga około 1,2 kg

Zawartość opakowania

  • 1 x patera

 

Waga 1,2 kg
Wymiary 40 × 40 × 4,5 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Patera ceramiczna Mandala”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W przypadku braku dostępności, każdy produkt można zamówić, ale w związku z tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Proces powstawania ceramiki wymaga odpowiedniego czasu, potrzebnego na powolne schnięcie i dwukrotne wypalanie w piecu ceramicznym. W celu uzyskania szczegółowych informacji o czasie realizacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wróć do góry
Produkt został dodany do Twojego koszyka