Patera ceramiczna Ragnarok

Producent: nisos.eu Tomasz Baziuk
Projektant i twórca: Tomasz Baziuk

900 

Patera ceramiczna Ragnarok to ręcznie wykonana bardzo duża ażurowa patera ze wzorem inspirowanym sztuką zdobniczą Normanów i Celtów. Wzór tworzy charakterystyczny splot, taki jakie można zaobserwować na tarczach i mieczach Wikingów.

SKU:T-02

Produkt dostępny na zamówienie

Limitowana edycja ażurowej ceramiki

Patera ceramiczna Ragnarok jest ręcznie wykonana, a zastosowana technika wymaga wycinania osobno każdego otworu. Jako, że patery mają setki, a nawet tysiące otworów, proces tworzenia zabiera mnóstwo czasu. Ze względu na ręczne wykonanie każda z nich jest niepowtarzalna. Nawet przy zakupie dwóch pater tym samym wzorem, będą się one różnić, właśnie ze względu na ich ręczne wykonanie.

Materiał

  • jasnokremowa nieszkliwiona glina ceramiczna wypalona w temperaturze 1100°C

Informacje dodatkowe

W przypadku braku dostępności, każdą paterę można dodatkowo zamówić, ale w związku z tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Proces powstawania ceramiki wymaga odpowiedniego czasu, potrzebnego na powolne schnięcie i dwukrotne wypalanie w piecu ceramicznym.

Wymiary

  • średnica 40 cm
  • wysokość 4,5 cm
  • waga około 1 kg

Zawartość opakowania

  • 1 x patera

 

Waga 1 kg
Wymiary 40 × 40 × 4,5 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Patera ceramiczna Ragnarok”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W przypadku braku dostępności, każdy produkt można zamówić, ale w związku z tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Proces powstawania ceramiki wymaga odpowiedniego czasu, potrzebnego na powolne schnięcie i dwukrotne wypalanie w piecu ceramicznym. W celu uzyskania szczegółowych informacji o czasie realizacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wróć do góry
Produkt został dodany do Twojego koszyka