Szukaj

Patera ceramiczna Valhalla

Producent: nisos.eu Tomasz Baziuk
Projektant i twórca: Tomasz Baziuk

800 

Patera ceramiczna Valhalla to ręcznie wykonana bardzo duża ażurowa patera ze wzorem inspirowanym sztuką zdobniczą Normanów i Celtów. Wzór tworzy charakterystyczny celtyckie węzły, takie jakie można zaobserwować na tarczach i mieczach Wikingów.

Pozostała ostatnia sztuka w tej cenie!
SKU:T-07

Pozostało tylko: 1 (może być zamówiony)

Ręcznie tworzona ażurowa ceramika

Patera ceramiczna Valhalla jest ręcznie wykonana, a zastosowana technika wymaga wycinania osobno każdego otworu. Jako, że patery mają setki, a nawet tysiące otworów, proces tworzenia zabiera mnóstwo czasu. Ze względu na ręczne wykonanie każda z nich jest niepowtarzalna. Nawet przy zakupie dwóch pater tym samym wzorem, będą się one różnić, właśnie ze względu na ich ręczne wykonanie.

Materiał

  • jasnokremowa nieszkliwiona glina ceramiczna wypalona w temperaturze 1100°C

Informacje dodatkowe

W przypadku braku dostępności, każdą paterę można dodatkowo zamówić, ale w związku z tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Proces powstawania ceramiki wymaga odpowiedniego czasu, potrzebnego na powolne schnięcie i dwukrotne wypalanie w piecu ceramicznym.

Wymiary

  • średnica 42 cm
  • wysokość 2,5 cm
  • waga około 1 kg

Zawartość opakowania

  • 1 x patera

 

Waga 1 kg
Wymiary 42 × 42 × 2,5 cm
kolor

Beżowy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Patera ceramiczna Valhalla”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W przypadku braku dostępności, każdy produkt można zamówić, ale w związku z tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Proces powstawania ceramiki wymaga odpowiedniego czasu, potrzebnego na powolne schnięcie i dwukrotne wypalanie w piecu ceramicznym. W celu uzyskania szczegółowych informacji o czasie realizacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wróć do góry
Produkt został dodany do Twojego koszyka